Urban Fest

29. 9. 2018 – Poštová ulica a okolie

UrbanFest je festival pre obyvateľov Bratislavy, na ktorom si prídu na svoje mladí aj starí, deti aj dospelí, rodiny s deťmi, jednoducho všetci, ktorí majú radi dobrú zábavu a chcú vypnúť nad každodenným sterotypom.

Festival začína o 9:00 a nadšenci jógy a pohybu môžu prísť spoločne s nami a Yoga Beats privítať slnko v Bratislave.

Okrem jógy si nadšenci športu prídu na svoje aj s Fitinn, ktorý si pre nich pripravil súťaže a možnosť vyhrať premanentku do ich fitnes centra. Nezabudnite zavolať svojich známych, ktorí majú deti a rovnako sa zapojte do súťaží o pekné ceny pre svoje ratolesti. Pripravili sme si pre Vás súťaž v kreslení na tému „Moje mesto, moja Bratislava“. Deti budú kresliť obrázok, čo je pre nich Bratislava, prečo majú radi Bratislavu a o 16.00 budú vyhlásené tri najkrajšie diela a výhercovia dostanú od nás poukážky na nákup knižiek v kníhkupectve Martinus. Všetci zapojení dostanú odmenu od našich partnerov – Ševt, Martinus, Panta Rhei. O 12:00 bude prebiehať workshop pre deti vedenýanimátorkami z organiácie Kunsthalle, ktoré si pre nich pripravili hru “Nebuď labuť”, v ktorej si deti nakreslia svoj vlastný erb.

Poobede uvidíte detskú módnu show, počas ktorej sa naši najmenší zahrajú na modelov. Taktiež sme si pre všetkých pripravili program MY SME BRATISLAVA, kde sa pokúsime vytvoriť spoločný rekord v počte otlačených rúk.

Dospelí si prídu na svoje počas odborných diskusií a starostovského ringu. Nebude chýbať ani zábava, ktorú Vám pripravia barberky od Me & Myself, ktoré ukážu zručnosti priamo na pódiu, ale aj počas dňa sa u nich páni budú môcť dať ostrihať.

Pre dámy sme si pripravili s Yves Rocher diagnostiku pleti a líčenie. Program zavŕšime standup comedy s Máriom Šmýkalom, akrobatickým vystúpením Red Cat Cabaretu a hlavný program festivalu zakončíme premietaním animovaných rozprávočiek od Borisa Šimu.

Samozrejme nebude chýbať dobré jedlo, pivo, ani víno.

Tešíme sa na Vás aj s našimi partnermi!

VŠETKY INFORMÁCIE O FESTIVALE NÁJDETE V NAŠICH FESTIVALOVÝCH NOVINÁCH TU.

UrbanFestu sa aktívne zúčastnia aj:

Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor

MAPA FESTIVALU

Mapka - festival